Autorski projekt filmowy

Pozdrowienia

lek. Urszula Puczkowska

Witajcie moi Kochani Pacjenci

 

     Ta strona jest dla Was Kochani Pacjenci. Twórzcie ją ze mną, zapraszam. Piszcie co Was interesuje i z jakimi borykacie się problemami zdrowotnymi. Podpowiem Wam, jako lekarz-praktyk zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobywam na bieżąco, jak utrzymać swoje tak cenne zdrowie w dobrym stanie. 

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z kardiologii. Piszę także prace naukowe. Jestem przekonana, że medycyna może pomóc, ale tylko w koooperacji lekarza z pacjentem. Od niedawna wkroczyłam na YouTube, aby być jeszcze bliżej pacjentów i razem z Wami tworzyć interesujące filmy.

Zapraszam również do swojego gabinetu. Prowadzę prywatną praktykę lekarską. Jestem klinicystą, pracuję w szpitalu jak i w przychodni, również przyjmuję w swoim gabinecie lekarskim. Współpracuję także z firmą BIOMOL (labolatorium pierwiastków śladowych -> regulacja metabolizmu). Korzystając z wyników ww. labolatorium można ustawić metablizm każdego pacjenta jak szwajcarski zegarek, pod warunkiem, że pacjent zastosuje wytyczne.

 

 

Inwestując w zdrowie i wiedzę o nim inwestujesz w siebie! To przecież najważniejsze.

Zapraszam do zakładki Informacje oraz Standardy, które zawierają wiele ciekawych informacji medycznych.

Poznaj swoją drogę zdrowia...na mojej stronie i z moją pomocą.
Zapraszam.